AFL240320A0-2.8N12NTM-ANO
Description
2.8'' ARDUINO TN TFT 240320 SPI
DataSheet
AFL240320A0-2.8N12NTM-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:44.80mm W x 59.20mm H