E32RA-CW380-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.2" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E32RA-CW380-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:50.20mm W x 66.40mm H