GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR PDF
Type Description
Series:gen4
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:7" (177.80mm)
Viewing Area:154.00mm W x 85.92mm H