AOM12864A0-1.54BW-ANO
Description
1.54'' ARDUINO OLED BLUE 128X64
DataSheet
AOM12864A0-1.54BW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.54" (39.12mm)
Viewing Area:37.10mm W x 19.50mm H