AOM12864A0-1.54BW-ANO
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
1.54'' ARDUINO OLED BLUE 128X64
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM12864A0-1.54BW-ANO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:1.54" (39.12mm)
Viewing Area:37.10mm W x 19.50mm H