AFR320480A0-2.35INTH-I
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
2.35'' IPS 320X480 MIPI
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFR320480A0-2.35INTH-I PDF
Type Description
Series:AFR
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.35" (59.69mm)
Viewing Area:34.32mm W x 50.88mm H