AFK480272A0-4.3N12NTM-R
Description
TFT 4.3" 480272 24BIT RGB RTP
DataSheet
AFK480272A0-4.3N12NTM-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:95.04mm W x 53.86mm H