T-55787GD104J-LW-AGN
Description
LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
DataSheet
T-55787GD104J-LW-AGN PDF
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:10.4" (264.16mm)
Viewing Area:211.20mm W x 158.40mm H