AOM6448A0-0.66WW-ANO
Description
0.66'' ARDUINO OLED WHITE 64X48
DataSheet
AOM6448A0-0.66WW-ANO PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.66" (16.76mm)
Viewing Area:15.40mm W x 12.10mm H