AOM6448A0-0.66WW-ANO
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
0.66'' ARDUINO OLED WHITE 64X48
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM6448A0-0.66WW-ANO PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.66" (16.76mm)
Viewing Area:15.40mm W x 12.10mm H