E60RA-I-MW560-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
6" IPS TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E60RA-I-MW560-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:6.0" (152.40mm)
Viewing Area:68.04mm W x 136.08mm H