E32RA-CW370-C
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.2" TFT CAPACITIVE TOUCH
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E32RA-CW370-C PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:49.20mm W x 65.40mm H