ACN320240A00-3.5N12NSH-R
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
EMBED LCD 3.5" 320240 MCU RTP
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
ACN320240A00-3.5N12NSH-R PDF
Type Description
Series:ACN
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:72.88mm W x 55.36mm H