NHD-10.1-1024600AF-LSXV#-CTP
Description
DISPLAY RGB TFT 10.1" 1024X600
DataSheet
NHD-10.1-1024600AF-LSXV#-CTP PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Capacitive
Diagonal Screen Size:10.1" (256.54mm)
Viewing Area:224.44mm W x 127.00mm H