GEN4-ULCD-35D-CLB-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
DataSheet
GEN4-ULCD-35D-CLB-AR PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:49.00mm W x 73.40mm H