E35RG13248LW6M250-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
3.5" TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E35RG13248LW6M250-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:48.96mm W x 73.44mm H