AFY240320A0-2.4N6NTN
Description
2.4'' TN TFT 240320 220NITS
DataSheet
AFY240320A0-2.4N6NTN PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:48.96mm W x 42.72mm H