LQ084S3LG03
Description
TFT 8.4"LCD COLOR W/LED BCK LT
DataSheet
LQ084S3LG03 PDF
Package:Tray
Part Status:Active
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:8.4" (213.36mm)
Viewing Area:170.40mm W x 127.80mm H