96DVR-24X-ST-LT-W1
Manufacturer
Advantech
VIGOR # :
Description
LITEON 24X SATA DVD+/-RW WHITE
Catalog
Accessories
DataSheet
96DVR-24X-ST-LT-W1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Optical Drive
Specifications:Lite-On 24X SATA DVD+/-RW White
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
UNIVERSAL DRIVE ADAPTER
ASR-1400-24A1E
ASR-1400-24A1E
4U 24 X 3.5" BAY STORAGE JBOD 6
POC-S198-WF0E
POC-S198-WF0E
POC-S198 WIFI MODULE
46921
SCREWDRIVER SLOT 1.5X6MM 8.58"
FWUYL7575KNM008
FWUYL7575KNM008
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH