AOM12864A0-0.96WW
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
0.96'' 128X64 OLED MONO WHITE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM12864A0-0.96WW PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:23.74mm W x 12.86mm H