AOM12864A0-0.96WW
Description
0.96'' 128X64 OLED MONO WHITE
DataSheet
AOM12864A0-0.96WW PDF
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:0.96" (24.38mm)
Viewing Area:23.74mm W x 12.86mm H