TLL-87Y-24V-Q
DataSheet
TLL-87Y-24V-Q PDF
Ratings:DC
Voltage:24V
Current:80mA
Panel Cutout Shape:Round
Panel Cutout Dimensions:1.06" (26.80mm)
Lens Size:33.00mm Dia