L2M0-5770004MC2200
Description
LED XR-M 5700K 4-UP SQUARE
DataSheet
L2M0-5770004MC2200 PDF
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Wavelength:-
Configuration:Square
Luminous Flux @ Current/Temperature:4318lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):43.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:141 lm/W
Current - Max:1.05A
Features:-
Size / Dimension:73.00mm L x 73.00mm W
Height:6.21mm