SMJL-2G16W7WH-XX
Manufacturer
Seoul Semiconductor
VIGOR # :
Description
AC LINEAR MOULULE, 3000K, 16W
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
SMJL-2G16W7WH-XX PDF
Type Description
Series:NANODRIVER
Package:Tray
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Wavelength:-
Configuration:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:1480lm (Typ)
Current - Test:-
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):120V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):80
Viewing Angle:150°
Features:-
Size / Dimension:-
Height:8.70mm