FX-CC-10-40K-80-5
Description
FLEX CC ARCHITECTURAL FLEXIBLE L
DataSheet
FX-CC-10-40K-80-5 PDF
Type:LED Module
Color:White, Neutral
CCT (K):4000K 3-Step MacAdam Ellipse
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Flexible
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):35V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:540mA
Features:-
Size / Dimension:5000.00mm L x 10.00mm W