LN-WD-22-30K-18K-90CRI
Manufacturer
LUXTECH
VIGOR # :
Description
22" LINEAR WARM DIM MODULE, 30-1
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
LN-WD-22-30K-18K-90CRI PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):1800K ~ 3000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:10mA
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):36V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):90
Viewing Angle:120°
Features:-
Size / Dimension:558.80mm L x 20.07mm W
Height:4.32mm