WR9QI750T00NAIMR6B
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
DataSheet
WR9QI750T00NAIMR6B PDF
Type Description
Series:GTM96180-18VV H/M
Input Type:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):750mA
Power (Watts):18 W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:-
Applications:Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:-20°C ~ 40°C
Output Connector:Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Cord Length:47.2" (1.20m)
Input Connector:Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension:2.91" L x 1.71" W x 1.45" H (74.0mm x 43.5mm x 36.8mm)