DTL65-48SX-W6
DataSheet
DTL65-48SX-W6 PDF
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:48V
Current - Output (Max):1.36A
Power (Watts):65 W
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Output Connector:Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Cord Length:39.4" (1.00m)
Input Connector:IEC 320-C14
Size / Dimension:5.20" L x 2.72" W x 1.57" H (132.0mm x 69.0mm x 40.0mm)