25HK-AY-120A200-CP
DataSheet
25HK-AY-120A200-CP PDF
Type Description
Series:25HK-AY (24W)
Region Utilized:International
Form:Wall Mount (Class II)
Input Type:Multi-Blade (Included)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):24 W
No Load Power Consumption:-
Polarization:-
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Output Connector:-
Cord Length:-
Input Connector:Multi-Blade (Included)
Size / Dimension:3.11" L x 1.82" W x 1.46" H (79.1mm x 46.2mm x 37.0mm)