DTMF300-19SX-F-W6
DataSheet
DTMF300-19SX-F-W6 PDF
Input Type:Cord (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:19V
Current - Output (Max):15.79A
Power (Watts):300 W
No Load Power Consumption:500mW (Max)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 60°C
Output Connector:Rectangular, 10 Position
Cord Length:31.5" (0.8m)
Input Connector:IEC 320-C14, IEC 320-C18
Size / Dimension:8.74" L x 4.41" W x 1.77" H (222.0mm x 112.0mm x 45.0mm)