P33-150ST
Description
AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
DataSheet
P33-150ST PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input:105 ~ 125 VAC
Voltage - Output 1:150V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):35mA
Power (Watts):-
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:-
Efficiency:-
Operating Temperature:-25°C ~ 71°C
Features:-
Mounting Type:Chassis Mount
Size / Dimension:4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)