3023-D-N-350
Description
LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
DataSheet
3023-D-N-350 PDF
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):5V
Voltage - Input (Max):32V
Voltage - Output:32V (Max)
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):11 W
Voltage - Isolation:-
Dimming:-
Features:SCP
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 80°C
Efficiency:95%
Termination Style:Wire Leads
Size / Dimension:0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)