OWS-091630LA-8B
Manufacturer
Ole Wolff
VIGOR # :
Description
I.O.T./CAMERA SPKR HIGH SPL
Catalog
Speakers
DataSheet
OWS-091630LA-8B PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Full Range
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:950Hz
Impedance:0.630" L x 0.354" W (16.00mm x 9.00mm)
Efficiency - dBA:0.118" (3.00mm)