PSR37N45SK
Manufacturer
Mallory Sonalert Products
VIGOR # :
Description
SPEAKR 45OHM 200MW TOP PORT 92DB
Catalog
Speakers
DataSheet
PSR37N45SK PDF
Type Description
Series:PSR
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:480 Hz ~ 10.0 kHz
Frequency - Self Resonant:480Hz
Impedance:0.866" (22.00mm)