RPR666N148100NL
Manufacturer
RDI Inc.
VIGOR # :
Description
SPEAKER
Catalog
Speakers
DataSheet
RPR666N148100NL PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:350 Hz ~ 10.0 kHz
Frequency - Self Resonant:350Hz
Impedance:0.811" (20.60mm)