BR1511L035UN6-WPGDA2
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
MICROSPEAKER + GASKET - 11 X 15
Catalog
Speakers
DataSheet
BR1511L035UN6-WPGDA2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:-
Type:General Purpose
Frequency Range:900 Hz ~ 5.0 kHz
Frequency - Self Resonant:900Hz
Impedance:Rectangular
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:-
Efficiency - Type:Waterproof
Power - Rated:-
Power - Max:Solder Pads
Port Location:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape:0.138" (3.50mm)