SCM-36R4.8-8N1R
Description
SPEAKER 8 1W
DataSheet
SCM-36R4.8-8N1R PDF
Type:-
Frequency Range:570 Hz ~ 6.0 kHz
Frequency - Self Resonant:570Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Solder Pads
Efficiency - Testing:1.417" Dia (36.00mm)
Efficiency - Type:0.189" (4.80mm)