BR1511L035UN6-WP
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT
Catalog
Speakers
DataSheet
BR1511L035UN6-WP PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:900 Hz ~ 5.0 kHz
Frequency - Self Resonant:900Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:Spring Type
Efficiency - Testing:0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Efficiency - Type:0.138" (3.50mm)