Q 32,0-JXS22-9-10/10-FU-WA-LF
Manufacturer
Jauch Quartz
VIGOR # :
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Catalog
Crystals
DataSheet
Q 32,0-JXS22-9-10/10-FU-WA-LF PDF
Type Description
Series:JXS22-WA
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Type:MHz Crystal
Frequency:32 MHz
Frequency Stability:±10ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:9pF
ESR (Equivalent Series Resistance):40 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)