Q 52,0-JXS32-10-10/15-T1-FU-WA-LF
Manufacturer
Jauch Quartz
VIGOR # :
Description
CRYSTAL 52.0000MHZ 10PF SMD
Catalog
Crystals
DataSheet
Q 52,0-JXS32-10-10/15-T1-FU-WA-LF PDF
Type Description
Series:JXS32-WA
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:MHz Crystal
Frequency:52 MHz
Frequency Stability:±15ppm
Frequency Tolerance:±10ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):35 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)