R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
DataSheet
R2520-25.000-10-F-2020-TR-NS3 PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:25 MHz
Frequency Stability:±20ppm
Frequency Tolerance:±20ppm
Load Capacitance:10pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)