EB2532JA12-24.576M TR
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
DataSheet
EB2532JA12-24.576M TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:24.576 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±15ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):60 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)