EB2532YA12-13.560M TR
Description
CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD
DataSheet
EB2532YA12-13.560M TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:13.56 MHz
Frequency Stability:±50ppm
Frequency Tolerance:±30ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):80 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)