CCHD-575-25-24.576
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD
DataSheet
CCHD-575-25-24.576 PDF
Type Description
Series:CCHD-575
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:-
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)