CCPD-575X-50-122.880
Description
XTAL OSC XO 122.88MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
CCPD-575X-50-122.880 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:122.88 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.295" L x 0.200" W (7.49mm x 5.08mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)