CVSS-945-122.880
Description
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ SNWV
DataSheet
CVSS-945-122.880 PDF
Type:VCXO
Frequency:122.88 MHz
Function:-
Output:Sine Wave
Voltage - Supply:5V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):±20ppm
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.560" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Height - Seated (Max):0.209" (5.30mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E9-30NY133.650000T
SiT3372AC-2E9-30NY133.650000T
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVDS
SiT3372AI-2E2-33NX76.800000Y
SiT3372AI-2E2-33NX76.800000Y
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SiT3372AI-4E3-25NX77.760000T
SiT3372AI-4E3-25NX77.760000T
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
CVSS-945-122.880
CVSS-945-122.880
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ SNWV
F623LSNSNSNM007
F623LSNSNSNM007
OM1 2-FIBER 3MM JACKET PATCHCORD
EN4SD303010LG
EN4SD303010LG
BOX STEEL GRAY 30"L X 30"W
A427K12KZG-M8
A427K12KZG-M8
SWITCH TOGGLE 4PDT 6A 125V