CCPD-034M-50-212.500
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
DataSheet
CCPD-034M-50-212.500 PDF
Package:Strip
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:XO (Standard)
Frequency:212.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):88mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT9121AC-2B2-33E155.520000T
SIT9121AC-2B2-33E155.520000T
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
SiT3372AI-4B9-30NZ148.425750X
SiT3372AI-4B9-30NZ148.425750X
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SiT3373AI-1E9-28NU644.531250X
SiT3373AI-1E9-28NU644.531250X
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
SLR343WBC7T3
SLR343WBC7T3
LED WHITE CLEAR T-1 T/H
CCPD-034M-50-212.500
CCPD-034M-50-212.500
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
FERRITE CORE 40OHM SOLID 1.30MM
U211T2PZQE
U211T2PZQE
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V