EC3645TTS-25.000M TR
Description
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC3645TTS-25.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
SIT8209AC-33-28E-148.500000X
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVCMOS
SiT5156AECFK-33N0-12.800000Y
SiT5156AECFK-33N0-12.800000Y
XTAL OSC TCXO 12.8000MHZ
SiT3372AI-4B9-33NX80.000000T
SiT3372AI-4B9-33NX80.000000T
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
EC3645TTS-25.000M TR
EC3645TTS-25.000M TR
OSC XO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
C3RHCLOPK1
C3RHCLOPK1
ENCLOSURE ELECTRICAL COMMERCIAL
ENTUBE DE (100V 10V)
ENTUBE DE (100V 10V)
TRANSDUCER VOLTAGE HIBAND
AT24C08A-10PC-2.7
AT24C08A-10PC-2.7
IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8DIP