CCHD-950-50-100.000
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
DataSheet
CCHD-950-50-100.000 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:-
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.559" L x 0.360" W (14.20mm x 9.14mm)
Height - Seated (Max):0.209" (5.30mm)