EC3625ETTTS-32.000M TR
Description
OSC XO 32MHZ 3.3V CMOS SMD
DataSheet
EC3625ETTTS-32.000M TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)